KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Rödkritor 5518608
nr 551 8608
Rödkritor
2 st, signerade Knöppel, varav 1 råddjur, 1 älgar, 16x31 resp 23x24
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 november 2008
kl 17:42:07
200 kr
200 kr